Lidé na Relaxu

Tak to jsme my...

Lidé na Relaxuv
Talkshow novináře Honzy Dědka nově na televizi RELAX každou sobotu a neděli večer.
Honza Dědek ještě během studia začal od roku 1992 přispívat do hudebního časopisu Rock & Pop, posléze i do deníků Mladá Fronta Dnes, Lidové Noviny a časopisů Mladý Svět, Elle a Premiere. V letech 2000–2010 byl redaktorem týdeníku Reflex, v současné době působí v Instinktu.
Podílel se jako spoluautor na televizních dokumentech o Janu Nedvědovi, Borisi Hybnerovi, Martě Jandové, Bořislavu Navrátilovi aj. z cyklu 13. komnata. Napsal biografii skupiny Lucie s názvem Šrouby do hlavy (2000) , knihy sebraných rozhovorů Live (2004) a Vzpomínky na 20. století (2006). Více informací o pořadu na facebookové stránce 7 pádů Honzy Dědka www.facebook.com/7PADU.
více >
Vladimír Hron je český moderátor, zpěvák, komik a imitátor. Za své působení získal několik televizních cen TýTý. Na televizi RELAX-POHODA uvádí nový hudebně-zábavný pořad Poslední Zhasne.
více >
Šimon kromě moderování rád pracuje s lidmi a soukromě působí jako terapeut. Jeho vášní je odjakživa muzika – zpívá, hraje na klávesy a občas si foukne i do saxofonu. Zároveň je starostlivý otec od rodiny a jeho syn mu podle dostupných informací dělá jenom radost. Ve volném čase relaxuje v přírodě a nejsou mu cizí dlouhé túry do hor či jízda na kole. Je milovníkem dobrých filmů všech žánrů a autorů, Méliésem počínaje a Christoferem Nolanem konče. V metru čte s oblibou Respekt, ale doma se nevyhýbá ani vážnější literatuře. Mezi jeho favority patří Hermann Hesse, většinu času pak probdí u odborné literatury z psychologie či filozofie. Nevyhýbá se ani umění. Má rád, když věci plynou sami od sebe, vyhýbá se póze a patří mezi hrdé propagátory českého piva.
více >
S Monikou se můžete setkat v pořadu Ostře sledovaný vlak každý všední den v podvečer. Monika se narodila před 34 lety ve znamení Blíženců. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Krnově a úspěšně dokončila také Ostravskou univerzitu, obor učitelství pro nižší stupeň. Co my víme, třeba z ní jednou ještě bude ta nejkrásnější paní učitelka v Česku!?
Slavnou se stala v roce 1995, kdy zvítězila v soutěži Miss České republiky a její život nabral jiné obrátky. V tomto roce také bojovala v tureckém Istanbulu o titul Miss Europe. I tuto soutěž i přes velkou konkurenci vyhrála a titul MISS Europe 1995 přivezla zpátky do České republiky.
Díky získání tohoto krásného titulu, procestovala velké množství zemí. Můžeme jmenovat např.: Seyschely, Nový Zéland, Reunion, Austrálii, Paříž, Jordánsko, USA a jiné. Nejednalo se však o cesty za odpočinkem v zahraničí tvrdě pracovala, fotila reklamní kampaně nebo hrdě...
více >
Je moderátorem nové soutěže Ostře sledovaný vlak, kterou můžete na televizi Relax vidět každý všední den v podvečer. Jan Antonín se narodil v Praze v roce 1965 ve znamení býka. Jeho koníčky jsou lyžování, golf, jízda na kole, windsurfing, tenis. V létě rád vyrazí na vodu. Narodil se spíše pro záporné role a role rošťáků, kvůli kterým měl celý život překvapivě velký úspěch u žen. Před příchodem jeho významného životního jubilea se však usadil a dokonce i oženil. S manželkou mají dva krásné malé syny, kteří mu podle jeho slov dávají občas pěkně zabrat. Možná i proto, že se na nějaký čas rozhodl být s nimi doma na mateřské dovolené.
Hrát začal v sedmnácti letech, jeho herecká kariéra však nebyla příliš dlouhá. Jeho nejslavnější rolí je Viky Cabadaj z kultovní české komedie Sněženky a Machři. Do teď se mu stává, že ho na lidé oslovují Viky. Dále si zahrál ve filmech Láska z Pasáže,...
více >
Ostřílený bavič, herec, dabér a především moderátor se narodil 11. Července 1938 v Buštěhradě. K herectví ho přiměla platonická láska k herečce Mileně Dvorské, díky ní vystudoval pražskou DAMU. První angažmá v roce 1962, začalo v Divadle Na Fidlovačce. Zlatou éru své popularity zahájil, když společně s Miroslavem Šimkem vytvořili autorskou dvojici v Semaforu. Po sporech více hereckých skupin v Semaforu a především s Jiřím Suchým založili Šimek s Krampolem Divadlo Jiřího Grossmanna. S Šimkovým příklonem k politické satiře došlo v polovině 90. let k jejich uměleckému rozchodu, od té doby je Jiří Krampol na sólové dráze. Ztvárnil mnoho postav ve filmech a televizních seriálech, ale diváci si jej nejvíce pamatují z úspěšné show „Nikdo není dokonalý“, kterou aktuálně vysílá TV Relax jako „Krampovoloviny“.
více >
Známý divadelní a televizní herec Miroslav Etzler. Vyrůstal v centru Ostravy v činžovním domě, kde bydlel se svými rodiči a starším bratrem. Poštovní ulici dodnes považuje za svůj domov, přestože již řadu let žije za Prahou. Základní škola ani gymnázium jej nebavilo, lumpačil, s kantory se neměl rád a když mu bylo 16 let, odešel po otcově smrti z domova. Za jeho života by se ničeho takového neodvážil. Otec byl pro něho velmi silnou autoritou. Po otci mu zůstala láska k divadlu a ta ho přiměla ke studiu herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Následně vytvořil několik rolí ve Státním divadle v Brně. V televizi ztvárnil nespočet rolí. Od roku 2004 je znám především hlavní rolí v seriálu Pojišťovna štěstí, od roku 2010 hraje roli Jana Maška v seriálu TV Prima Cesty domů. Od roku 2014 moderuje na televizi RELAX-POHODA pořad Úžasňákov.
více >
Miroslava van Gils Slavíková se dlouhou dobu řadí mezi špičku cukrářského oboru v ČR. Získala Professeur en sucre d’Art ve Francii a nyní žije v Holandsku. Na televizi RELAX-POHODA uvádí pořad Maminčina kuchyně (Mom´s kitchen).
více >
Petr Novotný, narozený 6. Srpna 1947 v Olomouci, patří díky svému přímočarému a myšlenkově nenáročnému humoru k nejvyhledávanějším bavičům. Je také pětinásobným držitelem titulu „Bavič roku“ v anketě TýTý. Mimo jiné je i schopný podnikatel a byznysmen, který vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu 6P. Kromě své moderátorské a podnikatelské činnosti se jedná také o velkého propagátora vaření a zaníceného sběratele kuchařských receptur.
více >
Genny se narodila 10. dubna 1992 v Opavě. Svůj jižanský původ zdědila po otci, český zase po matce. Již ve školce dělala závodně moderní gymnastiku, pak vyzkoušela i balet. Již od malička se věnovala zpěvu a studiu hudby. Genny už od svých 14 let vystupuje jako sólová zpěvačka na mnoha různých akcích, festivalech, plesech, firemních akcích, dětských dnech, narozeninách, svatbách a jiných oslavách… Můžeme zmínit, že si zahrála v muzikálu Mamma Mia, zpívala ve skupině ABBA Chiquita Revival. Již během základní školy si Genny zahrála ve Slezském divadle v Opavě v opeře Carmen a Brundibár.
V roce 2009 vyhrála první místo v soutěži "Začarovaná písnička" (pořádanou ROTARY klubem), díky které pak zpívala jako host z ČR na mezinárodním hudebním festivalu v polském Krakowě. Ve stejném roce získala jednu z hlavních rolí hitmuzikálu DĚTI RÁJE. Nyní je studentkou Státní pražské konzervatoře, kde studuje obor popový...
více >
Narodil jsem se ve znamení lva a asi jsem to trefil přesně, protože na mě sedí všechny jeho přednosti i nedostatky. Miluju společnost, svobodu, zábavu, ruch velkoměsta a letní západy slunce. Nemusím samotu, lidi bez názoru, otravný hmyz a úklid. Jo a takovou tu tabulku na počítači, která říká, kolik nekonečných procent ještě zbývá do konce. K tomu mám ještě mimořádný talent na trapasy.
více >
Tomáš Otáhal moderuje herní pořad Indian už od jeho samotných originálních počátků v roce 2008. Nejraději hraje morbidní a krvavé hry, umí se ale také odreagovat u dobrých pohádkových adventur či taktických strategií. Zároveň na herní scéně působí jako vývojář počítačových her.
více >
Filip Kraucher je zakladatelem a producentem pořadu Indian. Pořad se rozhodl dělat a zároveň moderovat po prvních zkušenostech jako redaktor známých herních serverů. Nejraději má akční adventury, budovatelské strategie a občas si pořádně zastřílí v nějaké multiplayerové akční hře. Při hodnocení dává Filip přednost propracovanosti herních mechanik a příběhu před grafickým zpracováním.
více >