Novinky

Aktuální dění na Relaxu

Novinkyv

NABLÝSKANÉ VÁNOCE NA RELAXU 16.12.2015
Máme pro vás několik svátečních tipů. Tyto pořady si rozhodně nemůžete nechat ujít. Rozbalte si v klidu a pohodě u svých obrazovek hezky jeden dárek po druhém.
více >
PRINCEZNY 01.12.2015
Příběh dvou žen, dvou prostitutek, dvou princezen. Jednou z nich je Caye – necelých třicet let, dělnická třída, načesaná ofina a snad i přitažlivost. Druhá je Zulema, snědá a roztomilá, dennodenně sužovaná zoufalstvím z toho, že musí jíst trpký chléb vyhnanství. Když se potkají, jsou každá v jiné pozici a v podstatě proti sobě. Svět prostituce totiž jen s nelibostí sleduje příliv přistěhovalkyň. Caye a Zulema brzy pochopí, že i přes jisté rozdíly...
více >
Magický podzim na RELAXU 11.11.2015
Nejen venku vládne magický podzim. I na televizi RELAX programu vládnou barevné podzimní tóny. Pro všechny fanoušky televize RELAX, jsme připravili dlouho očekávané programové změny v podobě kombinace úspěšných seriálů Sabrina, mladá čarodějnice, Divoký Anděl, Divoký měsíc, a také dlouho očekávanou novinku: argentinskou telenovelu JSI, MŮJ ŽIVOT. Na RELAXU nenaleznete ale jen seriály, důležitá je také zábava. V pravidelných časech v sobotu a ve středu od...
více >
Natáčení pořadu POSLEDNÍ ZHASNE! 11.11.2015
Rádi bychom vás pozvali na natáčení pořadu Poslední zhasne! Vladimíra Hrona, který vzniká ve spolupráci s televizí RELAX.
více >
Já, Don Giovanni 10.11.2015
Píše se rok 1763. V Benátkách žije mladý básník Lorenzo da Ponte. Vede nezřízený život a je vyhoštěn pro své verše namířené proti církvi.
více >
JSI MŮJ ŽIVOT OD 9.11. 09.11.2015
Je čas zbystřit! Protože již dnes večer uvidíte premiérový díl argentinské komediální telenovely JSI MŮJ ŽIVOT! Tuto úžasnou telenovelu budete mít možnost sledovat vždy v pondělí, úterý, ve čtvtek a v pátek od 20:30.
více >
Odstartoval druhý ročník Ostře sledovaného vlaku 08.10.2015
Pozor, pozor! Z druhého nástupiště odjíždí ostře sledovaný soutěžní vlak. Takže pokud jste příznivci křížovek a kvízů, ale i příjemné zábavy, potom každý všední den nezapomeňte přepnout na televizi RELAX. Žádní předem domluvení soutěžící, náhodně vylosované otázky a milé ceny. Od října vás na televizi RELAX čeká již druhý ročník vaší oblíbené soutěže. Tentokrát ve vlacích společnosti LEO EXPRESS. Na palubě se na vás opět těší moderátoři...
více >
Sitcom poprvé na Relaxu 22.08.2015
Od pondělí 14.9. uvidíte každý ve všední den, od pondělí do pátku vždy od 19:00 americkou sitcomovou komedii SABRINA, MLADÁ ČARODĚJNICE. O reprízu nepřijdete každý všední den od 8:00.
více >