Novinky

Aktuální dění na Relaxu

Novinkyv

Premiérové díly Novotný za humny již od této neděle 24.05.2014
Zdravotní stav baviče a moderátora Petra Novotného se po mozkové mrtvici neustále zlepšuje, ale před kameru se zatím ještě nepostaví. I přes to od této neděle zařazujeme do vysílání zcela nové díly pořadu „Novotný za humny“. V aktuálních dílech jej zastoupí oblíbený herec a komik Josef Mladý.
více >
Vítejte v Úžasňákově! 16.05.2014
Je všeobecně známo, že svět za scénou je pro diváky velmi atraktivní. Proto jsme pro vás během natáčení nových dílů pořadu Úžasňákov mimo jiné pořídili i několik fotografií. Jak vypadá Úžasňákovské zákulisí?
více >
Jarní „úžasňákovské“ programové schéma televize Relax 04.03.2014
Od března, podobně jako v záři minulého roku, televize RELAX opět zbrojí a posiluje svoje programové schéma. Hlavním cílem změny programového schéma je poskytnout všem svým divákům ten pravý a nefalšovaný RELAX a naplnění všech jejich tužeb a přání.
více >
Velký třesk na Relaxu 03.03.2014
Už od středy se můžete těšit na nové seriály, nové pořady. Více zábavy, více napětí, více romantiky to vše už tento týden na Relaxu. Nepřijdete ani o svůj oblíbený seriál - můžete se na něj těšit v exkluzivním víkendovém čase.
více >
Reprízy Divokého Anděla v průběhu olympiády 21.02.2014
Na základě četných žádostí o reprízu dílů Divokého Anděla, které jsme vysílali v průběhu olympiády, zařazujeme reprízy posledních dílů, tak, abyste nepřišli o žádný díl svého oblíbeného seriálu. Seriál bude dále pokračovat v této nové linii.
více >
Novotný na Relaxu 08.09.2013
Na televizní obrazovce se znovu objeví bavič Petr Novotný se svou novou show Novotný za humny. A protože Novotný miluje cestování a procestoval 82 zemí světa, chce se s Vámi podělit o humorné zážitky z cest. Do každého dílu si pozve hosta, který je pro Petra Novotného spjatý s jednou ze zemí. V díle o Americe se můžete těšit na zpěváka Pavla Dobeše, o Portugalsku Vám povypráví Jiřina Bohdalová.
více >
Krampo voloviny 08.09.2013
Diváci Televize Relax,

v našem vysílání se můžete těšit i na zcela nový pořad KRAMPO VOLOVINY s Jiřím Krampolem. Krampo voloviny volně navážou na show Nikdo není dokonalý, která nedávno po letech skončila v televizi Prima. Pro pilotní díl si Jiří Krampol jako své hosty pozval Lucii Bílou a Štefana Margitu. A vy si teď můžete poslechnout, co si o našem pořadu myslí oni.
více >
Startujeme! 08.09.2013
Rockeři a rockerky,

je to tady! Startujeme! Ovladače do rukou a ladíme originální rockovou Televizi Rebel a lifestylovou Televizi Relax, která bude vysílat jedinečnou show s Jiřím Krampolem KRAMPO VOLOVINY a také show s Petrem Novotným NOVOTNÝ ZA HUMNY. Milovníci seriálů a telenovel si také přijdou na své s Natálií Oreiro v seriálu Divoký anděl.
více >