Pořady

Vyberte si ten svůj

Pořadyv

Pořad Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestách přináší divákům tak trochu jiný pohled do zákulisí kuchařského umění.
Dva kuchaři cestují po České a Slovenské republice a představují města a hotely či restaurace, kde se návštěvníci můžou nechat hýčkat
českou gastronomií od známých i neznámých kuchařů. Dobrou chuť, to je nová kulinářská reality show, kterou pro vás máme přichystanou každý všední den od 19:05, nebo v repríze vždy následující...
více >
Legendární smaragdové oči se vracejí a s nimi přichází i jeden z nejslavnějších důkazů o existenci romantické lásky!

Příběh krutého osudu nevidomé dívky, plný vášně, lásky i zrady uchvátil diváky doslova na celém světě a jako první dokázal změnit životní rytmus mnoha diváků.

Příběh, který dokáže zastavit dech i čas.
Mexický seriál Esmeralda můžete sledovat každý všední den od 20:25, nebo v repríze následující den od 16:45.
více >
Talkshow novináře Honzy Dědka nově na televizi RELAX každou sobotu a neděli večer.
Honza Dědek ještě během studia začal od roku 1992 přispívat do hudebního časopisu Rock & Pop, posléze i do deníků Mladá Fronta Dnes, Lidové Noviny a časopisů Mladý Svět, Elle a Premiere. V letech 2000–2010 byl redaktorem týdeníku Reflex, v současné době působí v Instinktu.
Podílel se jako spoluautor na televizních dokumentech o Janu Nedvědovi, Borisi Hybnerovi, Martě Jandové,...
více >
Máte rádi prostředí cabaretu? Pokud ano, tak si s televizí Relax přijdete na své! Každá sobota v měsíci totiž patří exkluzivnímu formátu plnému báječných pěveckých vystoupení, úžasných zpěváků, artistickým a klaunským vystoupením. Zkrátka a dobře cabaretu, jak se patří. Intimní večerní atmosféra vás snadno vtáhne do děje a co je nejdůležitější za přítomnosti příjemného napětí, se po celou dobu neodtrhnete od obrazovky.
více >
Od 4. února uvidíte na televizi Relax nový originální pořad, se kterým se můžete toulat po všech krásách České republiky a vybraných evropských destinacích. Pořadem vás provedou Michaela a Roman Tomešovi, nebo krásná Genny Ciatti. Cestovatelský magazín můžete sledovat pravidelně v sobotu a neděli od 11:00.
více >
Oblíbený pořad Televize Relax je zpět v novém kabátě. Ztřeštěný pořad o Vašich domácích mazlíčcích, u kterého se zaručeně pobavíte. S Rozálkou Pokornou se můžete těšit na reportáže plné zajímavostí, rady při chovu Vašich domácích zvířat, vtipná videa i pravidelné divácké soutěže o toho nejroztomilejšího z Vašich mazlíčků.
více >
Magazín o aktuálním dění na naší televizi. Sledujte pravidelně tipy, novinky, a rady ve společnosti našeho moderátora Michala Pistolase. Neváhejte a volejte na naši linku se svými dotazy, rádi vám odpovíme!Tel. číslo: +420 596 969 133
více >
Nový life - stylový magazín o ženách a pro ženy, v režii ženy, která dokázala zastavit čas. Pořad můžete sledovat v premiéře o víkendu. Premiéru v neděli v 17:05. Reprízy pak můžete sledovat v průběhu týdne v úterý v 10:25, ve středu v 18:00 a ve čtvrtek v 14:45. Na díl z předchozího týdne se můžete podívat i následující sobotu v 17:00.
více >