Pořady

Vyberte si ten svůj

Pořadyv

Ostřílený bavič Jiří Krampol ve zbrusu staronovém pořadu Krampovoloviny, který volně navazuje na show Nikdo není dokonalý. Nebudou chybět aktuální hosté, témata bez cenzury a dobrý humor tak, jak ho máte rádi.
více >
Pozor, pozor! Z druhého nástupiště odjíždí ostře sledovaný soutěžní vlak. Takže pokud jste příznivci křížovek a kvízů, ale i příjemné zábavy, potom každý všední den nezapomeňte přepnout na televizi RELAX. Žádní předem domluvení soutěžící, náhodně vylosované otázky a milé ceny. Od října vás na televizi RELAX čeká již druhý ročník vaší oblíbené soutěže. Tentokrát ve vlacích společnosti LEO EXPRESS. Na palubě se na vás opět těší moderátoři...
více >
Na televizi RELAX můžete tento pořad o vaření vidět každou sobotu a neděli od 10:30.
Originální a výtečné dobroty jako od vaší maminky s Mirkou van Gils. Miroslava van Gils Slavíková se dlouhou dobu řadí mezi špičku cukrářského oboru v ČR. Získala Professeur en sucre d’Art ve Francii a nyní žije v Holandsku.
Moderuje: Miroslava van Gils Slavíková
více >
Premiéry, rubriky, recenze a novinky. Filmový magazín doslova nabitý vším zajímavým ze světa filmu. Každou sobotu od 19:00.
více >
Magazín INDIAN je nejdéle vysílaný herní pořad v ČR. Přináší nejnovější informace z
oblasti počítačových, konzolových a mobilních her. Televizní
pořad mapuje to nejlepší ze světa Generace-Z ve formě recenzí,
reportáží, zákulisních informací z tvorby softwarových a
technologických produktů. Pořadem provází známí čeští herní
vývojáři a redaktoři.
více >
Jediný odpolední lifestylový pořad vysílaný živě z PALLADIA!
Pomáháme Vám se orientovat ve světě módy, technologií, gastronomie, zdraví a kultury. Každý den VIP hosté, rady, reportáže. Finanční a právní poradna samozřejmostí.Každý všední den od 16:35.
více >
Recepty z druhé řady vašeho oblíbeného pořadu Maminčina kuchyně. 7.-14. díl!
více >