Pořady

Vyberte si ten svůj

Pořadyv

Recepty ze třetí řady pořadu Maminčina kuchyně. Čeká na vás 15-20 díl!
více >
Recepty ze speciálního silvestrovského vydání pořadu Maminčina kuchyně. Recepty ale nemusíte připravovat pouze na Silvestra. Jsou vhodné pro jakoukoliv párty v průběhu celého roku! Přejeme vám u vaření spoustu zábavy a hlavně dobrou chuť!
více >
Vánoční recepty z vašeho oblíbeného pořadu Maminčina kuchyně od světoznámé kuchařky a cukrářky - Mirky van Gils Slavíkové!
více >
Pro všechny milovníky cestování si televize RELAX-POHODA připravila na léto skutečnou specialitu. V šedesáti dílech nového pořadu Cesta kolem světa za 60 dní, vás Jaromír Nosek a Šimon Jelínek provedou rozmanitými zákoutími po celém světě. Podíváme se společně do slavných hotelových komplexů, vylezeme na nejvyššího horu světa nebo se budeme potápět s delfíny. Cesta kolem světa za 60 dní je pořad plný syrového a charismatického humoru. Od 26.6. nevynechejte...
více >
Objevujte s Miroslavem Etzlerem a Marií Páskovou dosud neobjevené v novém unikátním pořadu Úžasňákov. Ptáte se, proč zrovna Úžasňákov? Jednoduše proto, že budete žasnout! Úžasňákov bude o všem fantastickém, nad čím zůstává jen rozum stát - dobrodružství, adrenalin, kauzy, napětí i zábavu; dojemné lidské příběhy, show, které vám vyrazí dech, neuvěřitelné zvířecí kousky, zajímavosti ze světa, o kterých málokdo ví stejně jako fantastické postřehy...
více >
Chcete si připomenout atmosféru Megakoncertu Rádia čas a nestihli jste silvestrovské vysílání Televize Relax. Nevadí! Více než hodinový záznam vystoupení Standy Hložka, Petra Kotvalda, Hany Zagorové,Petry Janů,Heleny Vondráčkové, Vaša Patejdla s kapelou, Honzy Kalouska, Jakuba Smolíka s kapelou,a mnohých dalších. Naleznete v našem archivu! Vychutnejte si jeho sledování naplno!
více >