Zpravodajství

Vybíráme pro vás to nej... z celé České republiky

Zpravodajstvív
úvodArchiv Zpravodajství - Aktuality vašeho kraje

Valašské Meziříčí - Fairtradové město Před 15 hodinami
Valašské Meziříčí je nově hrdým nositelem titulu Fairtradové město a zdejší Střední průmyslová škola stavební se stala faitradovou školou. Titul převzala místostarostka města Yvona Wojaczková na slavnostním ceremoniálu v obřadní síni radnice.
ZLÍN - Ekologická olympiáda Před 15 hodinami
Základní škola ve zlínské městské části Štípa se pyšní titulem Ekoškola. Je tedy na místě, že právě zde se konala Ekologická olympiáda. Kluci a holky ze základních škol si ve čtvrtek 24.května poměřili znalosti z oblasti přírodovědy, ekologie a ochrany přírody.
Aktuálně z Moravskoslezského kraje Před 15 hodinami
Aktuality z MS kraje ze dne 25.5.2018
Valašské Meziříčí - Jonáškovo zábavné odpoledne Před 2 dny
Ve Valašském Meziříčí proběhl už 8. ročník benefiční akce Jonáškovo zábavné odpoledne. Organizuje ji každoročně Nadační fond Jonášek a její výtěžek pomáhá onkologicky nemocným dětem a mládeži. Pestrý dvoudenní program proběhl tradičně opět v  prostorách amfiteátru a parku u zámku Kinských.
Valašské Meziříčí - 111. Výročí zvolení T.G.M poslancem Před 2 dny
Valašské Meziříčí si připomnělo 111.výročí od zvolení T. G. Masaryka poslancem Říšské rady za čtvrtý volební obvod východomoravských měst. Tato událost byla historickým milníkem. Znamenala totiž pomyslný první krok ke vzniku Československa.
Aktuálně z Moravskoslezského kraje Před 2 dny
Aktuality z MS kraje ze dne 24.5.2018
Aktuálně z Moravskoslezského kraje Před 3 dny
Aktuality z MS kraje ze dne 23.5.2018