Zpravodajství

Vybíráme pro vás to nej... z celé České republiky

Zpravodajstvív
úvodArchiv Zpravodajství - Aktuality vašeho kraje

Valašské Meziříčí - Veletrh pracovních příležitostí Před 3 dny
Ve Valašském Meziříčí proběhl historicky první veletrh pracovínch příležitostí. Akce se zaměřila především na středoškoláky a žáky posledních ročníků základních škol. Podívat se ale mohl přijít kdokoliv.
Aktuálně z Moravskoslezského kraje Před 3 dny
Aktuality z MS kraje ze dne 17.4.2018
Aktuálně z Moravskoslezského kraje Před 4 dny
Městeké divadlo ve Zlíně se připravuje na další ročník česko-slovenského divadelního festivalu Setkání/Stretnutie. Proběhne už po třiadvacáté a jeho smysl zůstává stejný jako v době vzniku: umožnit divákům, umělcům i teoretikům vzájemně porovnat současnou českou a slovenskou divadelní scénu.
Nový Jičín - Protidrogový vlak Před 7 dny
Přesně po roce se do Nového Jičína vrátil protidrogový vlak aby na své další zastávce pokračoval v preventivní a osvětové činnosti zejména mezi dětmi a mládeží. V dopoledních hodinách přicházejí na prohlídku vozů se speciálním programem školní výpravy, odpoledne patří vlak veřejnosti. Filozofií Protidrogového vlaku je varovat šokem.
Aktuálně z Moravskoslezského kraje Před 7 dny
Ve Zlíně se naplno rozběhl už dvaadvacátý ročník soutěže Rozkvetlé léto. Do ní mohou obyvatelé města přihlásit své květinově vyzdobené zahrádky, předzahrádky, balkony, okna a terasy. Před nedávnem byl ukončen sběr přihlášet do jarního kola soutěže a uchazeči čekají na verdikt.
Nový Jičín - Baby a senior taxi v provozu 12.04.2018 18:40
Po dlouhých měsících příprav a jednání se Nový Jičín zařadil mezi města, která svým občanům nabízejí službu senior taxi a baby taxi. Provozovat ji budou městské technické služby. Obě verze taxíku bude zajišťovat nový elektromobil, který město získalo na operační leasing.
Aktuálně z Moravskoslezského kraje 12.04.2018 18:40
Aktuality z MS kraje ze dne 12.4.2018
Nový Jičín - Dotace na veřejné osvětlení 11.04.2018 18:40
V ulicích Nového Jičína přibude výkonnějšího a úspornějšího osvětlení: Půjde o výměnu starých sodíkových výbojek za moderní LED lampy zejména na hlavních tazích městem. V současné době se připravuje výběrové řízení na zhotovitele stavby, práce by měly odstartovat ve druhé polovině roku.